Snídaně

Hotel Adalbert podává v ceně ubytování snídaně. Ta sestává ze širokého výběru cereálií, ovoce, džusů a vždy čerstvého slaného i sladkého pečiva. Pro toho, kdo dává přednost bohatší snídani, jsou připraveny rovněž sýry, uzeniny a jednoduchý teplý bufet s míchanými vejci, lahůdkovými minipárečky a opečenou slaninou.

Můžete oslovit obsluhující personál hotelu, bude-li něco potřeba na snídaňových stolech doplnit.  Rádi Vám vyjdou vstříc.  Na požádání připraví obsluhující personál slaninu nebo šunku s vejci, či omeletu se sýrem apod.

Budete mít k dispozici výběr z mnoha druhů čajů (i sypaných) a káv, což dodá vaší snídani svou čerstvou vůní tu správnou atmosféru. Kávu a čaj si můžete nabídnout v průběhu celého dne zdarma.

Máte-li nějaké speciální dietní požadavky nebo potřeby, sdělte to recepčním již při objednávce pokoje, aby mohlo být vše včas připraveno, bude-li to v možnostech hotelu.

Snídaně se podávají v době od 7.00 do 10.00 hodin. Na vaše přání, při nočním odletu apod., může být připraven v dřívějším čase balíček se snídaní.

Dobrou chuť.